helmosan verës ekzemë kruajtje e ëmbël

Komente Dëshironi të dini se çfarë mendojnë përdoruesit për produktet tona? Shikoni ato në facebook
Shërbime Një pikë kontakti, orare të zgjatura të hapjes dhe kohë të shpejtë të dorëzimit.
Garanci Produktet tona bëjnë atë që premtojnë. Pra .... JO MIRE? .... PARA KTHIM!
Keni nevojë për këshilla? Pyesni ekspertin tonë të përvojës, fitoterapistin ose veterinerin.

OFERTA BLACK FRIDAY

Kur blini një shishe litri vaji të lëkurës Helmosan pa CBD 10% - 10 ml
Kur blini një kanaçe me vaj Helmosan pa CBD 10% - 30 ml

Produkte të Ekzemës Verore

CBD oil Premium - 25% - Landracer
2021-05-14 09:29
Vaj CBD Me një bazë organike të farës së kërpit me presion të ftohtë. Një kombinim i CBD dhe terpeneve. 25% = fuqi super e fortë. Përmbajtja: një shishe
€ 109,95
slurry torfe
2019-06-06 11:07
Sanofor Peat Drench Torfe e pastër perimesh nga Austria. Uji i torfe është 100% natyral dhe i pasur me substanca minerale organike lehtësisht të absorbueshme
€ 17,95
Balsam i mrekullive bimore
2019-06-06 11:15
Balsam mrekulli bimor Një balsam i veçantë dhe i gjithanshëm, thjesht natyral për kafshët
€ 27,36
Vaj CBD + 10% - 30ml
2020-01-20 13:56
Përmbajtja: 30ml Përdorimi: Përdorimi: në temperaturë dhome. Hidhni disa pika nën gjuhë 1-2 herë në ditë. maksimumi 6 deri në 10 pika në ditë. d
-25%€ 63,74
Vaj magnezi
2019-06-06 11:25
VEPRIMI I Vajit të Magnezit! KUR BLEN 1 SHITJE FALAS TESTIMI T. VAJIT TK LEKURS HELMOSAN. Për fat të mirë, gjithnjë e më shumë njerëz janë të vetëdijshëm për të
€ 13,26
pro-biotikë
2021-08-26 10:08
Probiotikë për kuajt Dozimi, përveç rasteve kur mjeku/terapisti e përshkruan ndryshe, java e parë dy herë në ditë <1 kilogram 10 gram0,5 - 10 kilo 25 gram1 - 25
€ 43,75
1 produkt në magazinë
në shportë
Detoksifikim dhe përzierje bimore optimizimi
2021-08-24 09:51
Detoksifikimi dhe optimizimi i përzierjeve bimore Helmosan Një qasje sistematike është thelbësore. Në fillim të vitit ju tashmë filloni të formoni trupin e kalit tuaj
€ 89,95
Vaj CBD + 10% - 10ml
2020-01-20 13:56
Përmbajtja: 10ml Përdorimi: Përdorimi: në temperaturë dhome. Hidhni disa pika nën gjuhë 1-2 herë në ditë. maksimumi 6 deri në 10 pika në ditë. d
-25%€ 29,99
Tabaka vaji me furçë
2019-04-18 07:44
Tabaka vaji me furçë. Përdoreni për të aplikuar vaj në thundrat.
€ 4,95
Tinkturë Anti-histamine dhe Desensitizuese
2021-06-19 11:53
Tinkturë organike anti-histamine dhe desensibilizuese e bazuar në barëra. Sidomos për kuajt me ekzemë verore dhe alergji të tjera. Ingr
€ 21,95
55 produkte (a) në magazinë
në shportë
vaj i lëkurës
2018-10-16 12:04
Vaji i lëkurës Helmosan ushqyes dhe qetësues për kafshimet e insekteve, të tilla si mushkonjat, të cilat janë shumë irrituese tek kuajt me ekzemë verore
Moringa
2021-01-18 12:05
Moringa Oleifera / gjethe e imët për kafshët Një kafshë e di nga natyra se çfarë është e mirë për të / saj dhe di si të sinjalizojë mangësitë në trup, madje
€ 16,95
Ekzema verore përzierje bimore sezonale
2021-03-13 12:31
Përzierje barishtore për kuaj me ekzemë verore Këto përzierje bimore janë një hap i rëndësishëm në planin hap pas hapi të ekzemës verore. Më e mira që zgjati
€ 45,75
Balsam Helmosan
2021-01-21 09:50
BALM HELMOSAN Ky balsam mbrojtës i dobishëm është krijuar posaçërisht për të mbrojtur, hidratuar, zbutur dhe zbutur lëkurën e kokës dhe veshëve të kuajve.
€ 17,95
33 produkte (a) në magazinë
në shportë
Emulsioni i lëkurës Helmosan
2021-09-10 09:51
Emulsioni i lëkurës Helmosan ushqyes dhe qetësues për kafshimet e insekteve, si nga mushkonjat, i cili është shumë irritues tek kuajt me ekzemë verore
€ 11,95
CBD oil Premium - 10% - Landracer
2021-05-14 09:29
Vaj CBD Me një bazë organike të farës së kërpit me presion të ftohtë. Një kombinim i CBD dhe terpeneve. 10% = forcë e fortë. Përmbajtja: një shishe
€ 56,95
Shishja e aplikimit të vajit të lëkurës Helmosan
2019-02-22 14:23
Shishja e aplikimit të vajit të lëkurës Helmosan Ju mund ta mbushni këtë shishe me vaj të lëkurës për ta aplikuar me lehtësi produktin në lëkurë. Me kapakun e grykës
€ 2,95
Shampo Derma
2019-02-20 11:34
DERMA SHAMPOO me vaj kade dhe pemë çaji Derma është një shampo ushqyese e krijuar posaçërisht për kuajt me ekzemë verore ose lëkurë të plasaritur.
€ 10,50
keyboard_arrow_up
A mund t'ju ndihmoj?
Default

Inge Lodewijckx
Shërbimi ndaj klientit

Default

Pershendetje Unë jam këtu për t'ju ndihmuar, kështu që më tregoni se çfarë mund të bëj për ju!

Filloni bisedën me: